Ogólnopolska pielgrzymka DK do Kalisza | 18 maja

W najbliższą sobotę 18 maja 2019 roku zapraszamy wszystkich do wyjazdu, tym bardziej że program przewiduje słońce i 22 stopnie temperatury 🙂 [LINK]

Poniżej informacja od pary diecezjalnej kaliskiej:

Kochani!
Z radością oczekujemy na spotkanie 18 maja w gronie rodzin i kapłanów Domowego Kościoła w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu, aby cieszyć się darem wspólnoty gromadzącej się wokół Jezusa – w szczególnym miejscu i czasie.
Ze względów logistycznych uprzejmie prosimy o informację – mailowo lub telefonicznie – ile przyjedzie autobusów z Waszej diecezji oraz jaka jest szacunkowa ogólna liczba osób planujących przyjazd. (Naszej diecezji to nie dotyczy, bo jedziemy indywidualnie – przyp. Alicja i Piotr Kuropkowie)
Po przyjeździe prosimy o zarejestrowanie się grup oraz uczestników indywidualnych w RECEPCJI.
Autokary będzie można zaparkować na parkingu przy ul. 3 Maja (plac targowy). Wjazd na parking jest niedaleko budynku położonego przy ul. 3 Maja 20.
Jeśli będziecie jechać od strony Placu św. Józefa wzdłuż Sanktuarium, należy na pierwszym skrzyżowaniu ze światłami skręcić w lewo, jechać wzdłuż muru, a gdy mur się skończy, skręcić w prawo. Czekamy na Was!

Pozdrawiamy serdecznie w Panu
Jagoda i Zbigniew Gajewy
para diecezjalna DK diecezji kaliskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.