Reorganizacja – skład kręgów

Podajemy skład kręgów po reorganizacji.
Możliwe są jeszcze drobne zmiany pod koniec wakacji.

W kręgach, w których nastąpiły zmiany, prosimy małżeństwa wyróżnione poniżej pogrubioną czcionką (najczęściej dotychczasowych animatorów)
o nawiązanie kontaktu z pozostałymi osobami i zorganizowanie spotkań wrześniowych, na których odbędą się wybory animatorów.
Prosimy, żeby zdążyć z wyborami przed pielgrzymką powakacyjną Ruchu,
która odbędzie się 15 września w Bardzie Śląskim, ponieważ wtedy pary animatorskie otrzymują błogosławieństwo na kolejny rok pracy.
Można się oczywiście spotkać towarzysko wcześniej 🙂

W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt:
jurkiewiczowie@wp.pl, 692 184 411

Ania i Bartek Jurkiewiczowie

Uwaga – zmiana numeracji kręgów!

I
Opiekun: br. Aleksander
Krystyna i Krzysztof Skulscy
Grażyna i Janusz Langnerowie
Krystyna i Rufin Szpitalni
Alicja i Mariusz Iwasiutowie
Irena Kozioł

II
Opiekun: br. Zdzisław? (był br. Michał)
Dorota i Marek Piaseccy
Ewa i Waldemar Gołębiowscy
Joanna i Paweł Iwankiewiczowie
Justyna i Dariusz Kempińscy
Maria i Tomasz Achremowiczowie
Joanna i Mariusz Ziółkowscy

III
Opiekun: br. Henryk
Eliza i Franciszek Wędrzykowie
Viola i Marek Srokowie
Teresa i Jacek Giełdowie
Bogusława i Piotr Rysiowie
Małgorzata i Piotr Nowiccy
Ewa i Sławko Grekowowie

IV
Opiekun: br. Krzysztof
Agnieszka i Mirosław Bąkowie
Iwona i Artur Korzekwowie
Anna i Krystian Krokowie
Anna i Marek Matkowscy
Hanna i Jacek Rumanowie
Agnieszka i Maciej Zalasowie

V
Opiekun: br. Zygmunt
Agnieszka i Grzegorz Dudzikowie
Ewa i Mariusz Krzebitowie
Justyna i Mariusz Matłoszowie
Edyta i Marcin Dziadkowiakowie
Aleksandra i Dariusz Hrycykowie
Marta i Krzysztof Pleśniakowie

VI
Opiekun: br. Paweł F.
Marta i Marcin Czerwcowie
Aleksandra i Łukasz Starbowie
Magdalena i Mateusz Kormańscy
Monika i Wojciech Prucnalowie
Renata i Paweł Pawłowscy

VII
Opiekun: brat Zygmunt
Urszula i Michał Kwiatkowscy
Katarzyna i Jacek Jakubiakowie
Karolina i Szymon Wachowscy
Barbara i Grzegorz Kryszczukowie
Magdalena i Radosław Szalowie

VIII
Opiekun: br. Paweł T.
(Do tej pory pilotowany przez Ewę i Sławko Grekowów)
Lila i Paweł Maryniakowie
Katarzyna i Felipe Monteiro de Carvalho
Ewa i Jacek Stępniowie
Anita i Dariusz Siniccy
Weronika i Tomasz Stanaszkowie

IX
Opiekun: br. Paweł T.
(Pilotowany przez Violę i Marka Sroków)
Katarzyna i Rafał Idzikowscy
Jagoda i Wojciech Lejowie
Łucja i Marcin Zającowie
Justyna i Paweł Włodarscy
Magdalena i Krzysztof Pająkowie
Alina i Bartosz Moruniowie

X
Opiekun: br. Wojciech?
Trójca Święta
Ewa i Cezary Zieniewiczowie
Magdalena i Tomasz Sochowie
Anna i Bartosz Minartowiczowie
Barbara i Jan Piaseccy
Anna i Paweł Strickerowie

XI
Opiekun: ks. z parafii
Duch Święty
Elżbieta i Grzegorz Ulańczykowie
Katarzyna i Piotr Bielakowie
Magdalena i Mirosław Dutkowiakowie
Karolina i Łukasz Łobozowie

XII
Opiekun: ks. z parafii
Bielany
Weronika i Maciej Pichlakowie
Izabela i Sylwester Jankowscy
Edward i Alina Targońscy
Peter i Lubov Mishchukowie
Anna i Marcin Mentlowie

XIII
Opiekun: ks. z parafii
Sobótka I (Pilotujący Grzegorz i Elżbieta Ulańczykowie)
Beata i Marek Tomkowiczowie
Maria i Marcin Chmielewscy
Ewa i Jakub Pigórowie
Agnieszka i Łukasz Huzarscy

XIV
Opiekun: ks. z parafii
Sobótka II (Pilotujący Ewa i Cezary Zieniewiczowie)
Magdalena i Tomasz Sujkowie
Joanna i Marcin Mielczarkowie
Patrycja i Daniel Kuczyńscy
Alicja i Michał Soltowscy