Rodzice Chronią Dzieci – szkolenie | 1-3 marca

Przekazujemy wiadomość i zaproszenie od Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci:

Szanowni Państwo!

„Mowa nienawiści” to określenie, które od połowy stycznia nie schodzi z ust polityków w całej Polsce. Czy wiedzą Państwo jednak, że choć od strasznych wydarzeń na Finale WOŚP w Gdańsku nie minęły jeszcze trzy tygodnie, seksedukatorzy już zdążyli wykorzystać te tragiczną sprawę dla swoich politycznych interesów?

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski błyskawicznie zapowiedział organizację w szkołach zajęć dot. mowy nienawiści. Analiza rekomendowanych podręczników pokazała jednak, że pod przykrywką walki z nienawiścią w programie zajęć znajduje się wiele ideologicznych treści.

10-cio letnie dzieci mogą się z nich dowiedzieć m.in. że stwierdzenie „Chłopcy nie noszą spódnic” jest wymagającym odrzucenia stereotypem (N. Flowers, Kompasik. Edukacja na rzecz praw człowieka w pracy z dziećmi, 2009, s. 61)

Prowadzący zajęcia doczytają natomiast, że przejawem homofobii jest awersja do środowisk homoseksualnych szczególnie obecna w rolniczych regionach Europy Środkowej i Wschodniej, a także to że: „Wielu ludzi wciąż widzi w homoseksualizmie chorobę, pewnego rodzaju zaburzenie psychiczne, czy wręcz grzech”. (Kompasik (…), str. 228)

Szanowni Państwo!

Można by więc zadać sobie pytanie – czy propagatorzy homoideologii faktycznie są takim przykładem mowy miłości, do tego stopnia, że nasze dzieci powinny uczyć się od tych środowisk kultury osobistej?
Jako odpowiedź na to pytanie polecam film, który kilka dni temu udostępniliśmy na naszej stronie na Facebooku. Przedstawia on coroczny Marsz dla Życia w Berlinie. Widać na nim kilka tysięcy uczestników marszu – którzy zgodnie z jego założeniem idą w ciszy. Marszowi towarzyszą także kontrmanifestanci. Czy widzieli już Państwo, jak zachowują się przedstawiciele „nowoczesności i tolerancji”?

Marsz dla życia – Berlin 2018

Symulowanie masturbacji, układanie krzyża z gumowego penisa, rzucanie prezerwatywami w obrońców życia – czy wielokrotnie obecne głośne okrzyki „Wasze dzieci będą queer!” oraz „Gdyby Maryja dokonała aborcji – mielibyśmy z Wami spokój!”.

To rzeczywistość kontrmanifestacji, którą określono w tym roku jako „wyjątkowo spokojną” (w poprzednich latach było jeszcze gorzej).
To wszystko nie wydarzyło się przypadkowo bądź niespodziewanie. Takie zachowanie młodzieży przedstawionej na filmie, powszechnie spotykane w krajach Europy Zachodniej, jest efektem długoletniej i skutecznej strategii demoralizacji.

Szanowni Państwo!

Właśnie dlatego organizujemy szkolenie pt.: „Seksedukatorzy w natarciu. Jak wygrywać współczesne bitwy o dzieci?

W programie liczne prezentacje ekspertów poszerzające spojrzenie na omawiany temat, warsztaty uczące, jak radzić sobie z trudnym przeciwnikiem, a także panel prawny połączony z omówieniem raportu z ostatnio prowadzonych spraw.

Pełny program szkolenia:
PROGRAM SZKOLENIA
Zapisy:
FORMULARZ REJESTRACYJNY
Zapisy są możliwe do dnia 14 lutego 2019 r.
Liczba miejsc ograniczona!

Szanowni Państwo!

Jak wielokrotnie wspominałam – działamy tylko dzięki wsparciu darczyńców. Szkolenie, które prowadzimy jest płatne, jednak pobierane od uczestników opłaty nie pokryją wszystkich kosztów. Koszty pozostające po naszej stronie to około 3000 zł. Składają się na to noclegi i dojazdy prelegentów, wiemy również, że nie wszyscy uczestnicy będą w stanie zapłacić za swój udział. Dlatego serdecznie prosimy Państwa – jeśli Państwo mogą, o wsparcie tych inicjatyw dowolną kwotą. To może być 20 zł, 50 zł, 100 zł lub jakakolwiek inna suma.

Jeśli uważają Państwo tę inicjatywę za ważną, potrzebne dane do przelewu znajdą Państwo tutaj:

WESPRZYJ NAS

W razie problemów z funkcjonowaniem strony, podaję bezpośrednie dane do przelewu:
Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci
Numer konta: 64 2030 0045 1110 0000 0425 7350
Tytułem: Na cele statutowe Stowarzyszenia

Z góry dziękuję za Państwa pomoc!

Serdecznie Państwa pozdrawiam,
Magdalena Trojanowska
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.