Tydzień Modlitw o Ochronę Życia | 19-25 marca 2021

Dostaliśmy zaproszenie od Pary Krajowej do włączenia się w Tydzień Modlitw o Ochronę Życia. Zachęcamy do wzięcia udziału w tej pięknej inicjatywie. Szczegóły w załączonej niżej wiadomości i w broszurze przygotowanej przez Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka – [TUTAJ].

Przekazujemy informację wraz z załącznikiem na Tydzień Modlitw o Ochronę Życia przygotowany przez Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka – do wykorzystania i przekazania dalej.

Zachęcamy do wysłuchania krótkiego 3-minutowego filmiku promującego ten Tydzień.

Pozdrawiamy serdecznie,
Kasia i Paweł Maciejewscy


Tydzień Modlitw o Ochronę Życia to wydarzenie, które rozpocznie się w liturgiczną uroczystość św. Józefa i zakończy w Dzień Świętości Życia (19-25.03.). W każdego dzień zachęcamy do modlitwy w innej intencji (m.in. za rodziców, lekarzy, polityków, dziennikarzy…), odmawiając rozważanie oparte o list papieża Franciszka o św. Jozefie oraz Litanię do tego Świętego i modlitwę zaczerpniętą z „Evangelium Vitae”.
Obok Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, która na stałe wpisała się w przeżywanie Dnia Świętości Życia obchodzonego 25 marca w Zwiastowanie Pańskie warto objąć modlitwą także inne osoby, które mają wpływ na życie nienarodzonych. Na tę okoliczność zostały przygotowane BEZPŁATNE (!) broszury – jak w załączniku. Bardzo chętnie wyślemy je… gdziekolwiek😊, czyli wszędzie tam, gdzie znajdą się osoby chętne do modlitwy (do parafii, do wspólnot DK…).

Kontakt:
tel./fax 12 421-08-43
www.pro-life.pl
m.nowak@pro-life.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.