Dołącz do nas

Dzieci i młodzież

Zapraszamy dzieci od 3 klasy szkoły podstawowej i młodzież licealną na wspólną drogę szukania i poznawania Boga!
Po prostu przyjdź! Zaproś swoich kolegów i koleżanki!

Raz w tygodniu mamy spotkania ogólne, ponadto poszczególne grupy wiekowe mają swoje spotkania z animatorem w mniejszych grupkach:
Oaza Dzieci Bożych (3-5 klasa szkoły podstawowej),
Oaza Nowej Drogi (6-8 klasa szkoły podstawowej),
Oaza Nowego Życia (szkoła ponadpodstawowa i starsi)
(szczegóły w zakładce Nasze spotkania).

Wątpliwości i pytania? Odpowiedzialna za grupy dziecięce i młodzieżowe to Sasha Lysokon: tel. + 48 731 417 844.

Oaza dorosłych

Zapraszamy dorosłych, którzy z potrzeby serca albo w ramach kontynuacji formacji młodzieżowej chcą włączyć się we wspólnotę! Spotkania ze wspólną modlitwą odbywają się raz w tygodniu. Ponadto dorośli członkowie wspólnoty tworzą małe grupy prowadzone przez animatorów (szczegóły w zakładce Nasze spotkania).

Wszelkich informacji udzieli Jolanta Such-Białoskórska: biajola7@gmail.com.

Rodziny – Domowy Kościół

Chcemy żyć wiarą, spotykać się w grupach, które mają podobne cele i dążenia, dążyć do świętości w podstawowej wspólnocie, w jakiej postawił nas Bóg – w małżeństwie i w rodzinie. Zapraszamy wszystkich do włączenia się do Domowego Kościoła – przestrzeni we wspólnocie, w której są zarówno młodzi małżonkowie, rodziny z dziećmi, jak i dostojni seniorzy cieszący się już dorosłymi wnukami! Jak to zrobić?

  • kontaktując się z parą rejonową – Iwoną i Arturem Korzekwami, którzy pokierują do odpowiedniego kręgu rodzin: tel. +48 669 404 960 (I), + 48 721 430 762 (A), DK.Poludnie@wroclaw.oaza.pl,
  • przyjmując zaproszenie na kurs Zatrzymaj Się W Biegu,
  • przychodząc na nasze spotkanie – zawsze znajdą się osoby, które opowiedzą o Domowym Kościele i odpowiedzą na Wasze pytania!