Jesienny RDW w formie „hybrydowej” | materiały do pobrania | 18 października

Droga Wspólnoto,

najbliższy RDW ze względów epidemiologicznych po raz pierwszy będziemy przeżywać w formie „hybrydowej”.

Zapraszamy do bezpośredniego uczestnictwa i zaangażowania w Eucharystię w Kościele Św. Augustyna we Wrocławiu o godzinie 12:30. Ciąg dalszy odbędzie się on-line.

Część formacyjną przeżywać będziemy zdalnie, w kręgach/grupach lub indywidualnie – według możliwości. Materiały formacyjne są do pobrania [TUTAJ], znajdziecie w nich m.in. propozycję przebiegu spotkania, ale i sporo materiałów źródłowych do poczytania.

Zachęcamy do zorganizowania spotkań on-line – we własnym zakresie, ale w jedności ze wspólnotą. Dlatego proponujemy wspólną godzinę 15:00 jako godzinę rozpoczęcia spotkań w grupach on-line.

Prosimy także o pomoc informatyczną i animatorską oazowiczów posiadających większą wiedzę informatyczną oraz doświadczenie animatorskie.


Kolejny – adwentowy Rejonowy Dzień Wspólnoty będzie 06.12.2020 r. Mamy nadzieję, że będzie możliwość przeżywania „tradycyjnego” RDW obejmującego nie tylko Eucharystię, ale również inne punkty programu, jak konferencję, świadectwa, Namiot Spotkania, grupy dzielenia się itd.
Zamierzamy go zorganizować w parafii Ducha Świętego. Już teraz zachęcamy do zaplanowania sobie tego terminu. Więcej informacji podamy w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.