Paczuszka dla maluszka

Szanowni Państwo,

„Paczuszka dla maluszka” to bożonarodzeniowa, ogólnopolska zbiórka darów, do której już po raz 11. zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jesteśmy organizacją pozarządową, która wspiera matki z dziećmi w trudnych sytuacjach życiowych, również poprzez różnorodne akcje charytatywne.

Tylko w ubiegłym roku beneficjenci zbiórki otrzymali dary o wartości 13 177 500 zł. Pomoc w postaci chemii kosmetycznej, artykułów do pielęgnacji niemowląt, chemii gospodarczej i wielu innych, trafiła nie tylko do matek i dzieci znajdujących się pod naszą opieką, ale także do 338 placówek pomocowych w całej Polsce.

Dzięki zaangażowaniu 1557 koordynatorów dary powędrowały do takich miejsc jak: rodzinne domy dziecka, hospicja dziecięce, hospicja perinatalne, domy dziecka, domy samotnej matki, dziecięce oddziały szpitalne.

W tym miejscu kierujemy zatem pytanie: czy nie zechcielibyście Państwo dołączyć do tego wielkiego pomocowego dzieła w roli koordynatora zbiórki?

Już od 1 listopada zapraszamy do wypełnienia specjalnego formularza, który znajduje się na stronie www.paczuszkadlamaluszka.pl. Tam będzie również możliwość wybrania placówki, dla której będą Państwo chcieli zbierać dary.

Następnie, w wybranym przez Państwa miejscu, za zgodą gospodarza miejsca, 3 grudnia postawicie choinkę ozdobioną przekazanymi przez nas nieodpłatnie papierowymi bombkami, zawierającymi informację na temat „Paczuszki dla maluszka”. Zerwanie jednej takiej bombki z choinki jest jednocześnie zobowiązaniem do udziału w zbiórce, a więc przygotowaniem świątecznej paczuszki.

Do zadań koordynatora należeć będzie dbanie o drzewko i sukcesywne zbieranie zgromadzonych pod nią paczuszek. Na koniec wszystkie podarunki przekazujecie Państwo tej instytucji pomocowej, którą wybraliście podczas rejestracji.

Akcja potrwa od 3 grudnia do 6 stycznia!

Macie Państwo pytania?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 513 847 890 lub mailowego:

kontakt@paczuszkadlamaluszka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.