Pielgrzymka do Kalisza – w tym roku pielgrzymujemy we Wrocławiu | 15 maja

Poniżej informacje od Pary Diecezjalnej dotyczące tegorocznej pielgrzymki do Kalisza, która z wiadomych względów odbędzie się we Wrocławiu:

 

Droga wspólnoto Domowego Kościoła!

Każdego roku w maju członkowie Domowego Kościoła pielgrzymują do Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. Pielgrzymce towarzyszy akt zawierzenia naszych rodzin Świętemu Józefowi. W tym roku, z uwagi na sytuację, 15 maja w Kaliszu zgromadzą się tylko przedstawiciele miejscowej diecezji kaliskiej oraz odpowiedzialni DK wraz z Biskupem Delegatem.

Wraz z moderatorem ks. Jerzym Żytowieckim serdecznie zapraszamy rodziny Domowego Kościoła Archidiecezji Wrocławskiej, szczególnie w roku Św. Józefa do wspólnego pielgrzymowania na terenie naszej Archidiecezji. Tym, co nas duchowo połączy, będzie akt zawierzenia św. Józefowi – w tym roku oparty o fragmenty listu apostolskiego o św. Józefie „Patris corde”, który zostanie odczytany podczas pielgrzymki.

Wrocławska pielgrzymka odbędzie się 15.05.2021 r. do Kościoła pod wezwaniem Opieki św. Józefa we Wrocławiu przy ul. Ołbińskiej 1. Kościół został ustanowiony Kościołem jubileuszowym w trwającym roku Św. Józefa.

Poniżej przedstawiamy plan pielgrzymki:
11.10 zawiązanie wspólnoty, przygotowanie do Eucharystii
11.30 Eucharystia z ludem, w czasie Eucharystii zostanie odczytany akt zawierzenia Św. Józefowi
po Eucharystii – rozmowy na palcu kościelnym w miarę możliwości pogodowych oraz indywidualnego rozeznania

Zapraszamy serdecznie!

Akt zawierzenia przesyłamy w załączniku [LINK] do wykorzystania dla nieobecnych podczas pielgrzymki i zachęcamy, by zawierzyć swoje rodziny Św. Józefowi.

Z Panem Bogiem! Do zobaczenia!
Serdecznie wszystkich pozdrawiamy wraz z moderatorem Ks. Jerzym Żytowieckim
Bożena i Tomasz Greberowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.