Polecane rekolekcje w okresie zimowym

Od Pary Diecezjalnej: Alicji i Piotra Kuropków:
 
Zapraszamy do zapisywania się na rekolekcje, które odbędą się jeszcze w tym roku (ORAR) lub w czasie ferii zimowych – OR. Szczególnie zachęcamy małżeństwa, którym trudno wyjechać latem. W tym roku dzięki otwartości i zaangażowaniu organizatorów tych rekolekcji możemy zaproponować Wam Oazę Rodzin I stopnia. Zapisujcie się, Drodzy, jak najszybciej, bo niedługo informacja pojawią się na stronie ogólnopolskiej i będzie pewnie wtedy miejsc ubywać zdecydowanie szybciej 🙂
 

 
ORD (Oaza Rekolekcyjna Diakonii) – 6-10.11.2019 r. – Strzegom – dla osób po zakończeniu formacji podstawowej jako jej ukoronowanie. 
ORAR II – 27.12.2019-1.01.2020 r. – Czarna Góra
Zapisy TUTAJ
OR I – 7-23.02.2010 r. – Dursztyn
Zapisy TUTAJ 
Oaza Modlitwy – 15-17.11.2019 r. – Częstochowa 
OM jest formą krótkich (weekendowych), intensywnych rekolekcji zaliczanych ze względu na specyficzną metodę typu rekolekcji oazowych. Jej celem jest odnowienie wewnętrzne w Duchu Świętym przez uczestnictwo we wspólnocie modlitewnej. OM miały się stać seminariami życia modlitwy, czyli życia w Duchu. Ks. Franciszek Blachnicki nazwał tę formę rekolekcyjną w liście Siloe nr 2 (listopad 1997) ukrytym sercem Ruchu, źródłem jego życia i mocy. Założyciel Ruchu był przekonany, że nasz podstawowy charyzmat Światło – Życie może być realizowany tylko przez modlitwę będącą na styku światła i życia.
Informacje i zapisy TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.