Propozycje od CDM: rekolekcje, zaproszenie do spotkania i Wirtualna Choinka

Poniżej trzy zaproszenia, które kieruje do nas Centralna Diakonia Miłosierdzia:

Wspólnoto Ruchu Światło Życie,

Jesteśmy odpowiedzialnymi za Centralną Diakonię Miłosierdzia. Bardzo serdecznie chcielibyśmy zaprosić członków naszego Ruchu z Waszej diecezji na rekolekcje tej diakonii.

Bardzo prosimy, zaproście do Lichenia tych wszystkich, którzy być może już są zaangażowani w jej działania jak również tych, którzy szukają swojego miejsca w Ruchu.

Szczegółowe informacje znajdziecie tu: [LINK]


Jeśli chcielibyście się z nami spotkać, porozmawiać o tym jak taka diakonia mogłaby działać w Waszej diecezji prosimy dajcie nam znać. Z wielką chęcią się z Wami spotkamy.


Chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w akcji Wirtualna Choinka- Prawdziwy Prezent, którą po raz jedenasty organizuje Ruch Światło Życie diecezji warszawsko praskiej.

Poza wymiarem charytatywnym tej akcji ma ona wymiar ewangelizacyjny.

Aby dobrze pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują konieczna jest relacja osobowa co sprawia, że otwiera się możliwość dania świadectwa.

Nasi darczyńcy są z bardzo różnych środowisk, czasami bardzo odległych od Kościoła. Oni w ramach podziękowań otrzymują od nas zaproszenie do udziału w warsztatach multimedialnych, które są preewangelizacją i zachętą do dalszych poszukiwań relacji z Bogiem.

 

A teraz konkrety 🙂

W [ZAŁĄCZNIKU] znajdziecie plik zgłoszeniowy do Wirtualnej Choinki. Bardzo gorąco Was zachęcamy do zgłoszenia osób potrzebujących pomocy z Waszej diecezji (czy to z naszego Ruchu czy osób spoza)

Jeśli macie jakieś pytania to piszczcie lub dzwońcie do nas
Tel. 501373533
E mail: centralna.diak.milosierdzia@gmail.com

Katarzyna i Paweł Rudniccy
Diakonia Miłosierdzia
Stowarzyszenie DIAKONIA Ruchu Światło-Życie
ks. Blachnickiego 2, 34-450 Kroś›cienko nad Dunajcem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.