Prośba o modlitwę (intencje)

Jako wspólnota jesteśmy zaproszeni do podjęcia modlitwy w intencjach związanych ze zdrowiem członków Ruchu:

a) prośba z Kruczej:
Kochani, zwracamy się do Was z prośbą aby wstawiać się do Pana za córką Grażynki i Jurka Zołoteńkich, małżeństwa z DK na Kruczej. Małgorzata zaraziła się wirusem będąc w 34. tygodniu ciąży, lekarze zdecydowali się na cięcie cesarskie, Zosia urodziła się wczoraj, raczej ma się dobrze, ale Małgosia niestety jest w ciężkim stanie. Otoczmy je modlitwą, aby Małgosia mogła cieszyć się zdowiem i cudem narodzin, a Zosia wielką miłością swojej mamy.

b) prośba o modlitwę o zdrowie dla oazowiczów (zwłaszcza z naszego Rejonu), w tym w szczególności za chorych na covid-19 (i nie tylko…). Wiemy o kilku osobach, które w mniejszym lub większym stopniu dotknęły skutki epidemii, prosimy więc, powierzajmy siebie nawzajem opiece dobrego Boga.

6 komentarzy do “Prośba o modlitwę (intencje)”

  1. O znalezienie Ali dobrego kawalera katolika kandydata na męża,o zmianę Krzyśka postępowania do rodziny,o zdrowie,zgodę,opiekę Maryji,Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski Ali,Joli,Krzyśka,Zuzi

  2. prosze o modlitwę ,która pomoże mi uwolnic sie z pod sideł demonów i duchów i pozwoli wrócić do zdrowia

  3. Panie proszę wyzwól mnie z bezsenności. Tak wiele Tobie zawdzięczam już raz wyzwoliłeś mnie z tej udręki proszę przyjdź teraz i zadziałaj.

  4. Proszę o modlitwę w intencji przezwyciężenia poważnych problemów ze zdrowiem. Obdarz mnie, Panie Jezu, łaskami, które tak bardzo pragnę i potrzebuję.

  5. Proszę o modlitwę za Marzenkę i Mariusza o ich małżeństwo zagrożone rozwodem o wiarę nadzieję i miłość o przebaczenie i naprawienie więzi małżeńskiej. JEZU TY WSZYSTKO MOZESZ PRZYJDŹ IM Z POMOCĄ

  6. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, skruszenia jego serca, wycofania pozwu rozwoodowego oraz uratowania naszego małżeństwa i jego powrót do rodziny.

Możliwość komentowania została wyłączona.