Rejonowe Dni Wspólnoty 2021/22 i comiesięczne msze wspólnotowe | ZAPROSZENIE

Trzy ważne informacje odnośnie naszych spotkań:

MSZE WSPÓLNOTOWE – uwaga, zmiany!

Będą miały miejsce w każdą trzecią niedzielę miesiąca o godzinie 11.00 w kościele pw. św. Augustyna przy ul. Sudeckiej. Bardzo zachęcamy do włączania się we wszelkie posługi (oprawa muzyczna, czytania, komentarze, procesja z darami, liturgiczna służba ołtarza itd.)! Łatwo się zgłosić! – trzeba się skontaktować z Parą Rejonową (namiary [TUTAJ]).

Pierwsza msza wspólnotowa miała już miejsce 19 września – przybyliśmy licznie, Eucharystia była naprawdę „zaopiekowana” i dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali!

AGAPA

Po wspólnej Eucharystii zapraszamy, by pobyć razem w (odnowionej!) kawiarence parafialnej, wypić kawę i zagryźć niedzielnym łakociem przy dobrych rozmowach! Mile widziana, choć oczywiście nieobowiązkowa, blaszka ciasta lub inny mniej lub bardziej słodki „wkład” 😉 Ale najważniejsze – otwarte serce i poświęcony czas! 🙂

REJONOWE DNI WSPÓLNOTY

Cztery ważne spotkania w duchu jedności. Już teraz prosimy o zapisanie w kalendarzach terminów RDW i liczne przybycie! Szczegóły, materiały, program – będziemy wysyłać przed spotkaniem.

Terminy:
17 października (trzecia niedziela miesiąca),
5 grudnia,
13 marca,
15 maja (trzecia niedziela miesiąca).

 

Wszystkie powyższe zaproszenia oczywiście będziemy weryfikować na miarę rozwoju sytuacji epidemiologicznej – mamy nadzieję, że zaplanowane spotkania będą mogły się odbywać, ale na razie trudno określić, w jakiej formie. Bądźcie czujni i śledźcie informacje w newsletterach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.