Rekolekcje online o Namiocie Spotkania z Kopiej Górki | 15-20 stycznia

Drodzy, spora część naszego życia przeniosła się obecnie do internetu. Dzięki temu możemy mieć dostęp do wielu wartościowych inicjatyw, które inaczej nie mogłyby mieć miejsca w epidemicznych warunkach. Należą do nich REKOLEKCJE, za którymi wielu z nas tęskni. Wiadomo, że chcielibyśmy uczestniczyć w nich osobiście, ponieważ jednak nie jest to możliwe, doceńmy możliwości XXI wieku i wyciągnijmy z nich jak najwięcej! 😉

Dzielimy się informacją o rekolekcjach online poświęconych tematowi Namiotu Spotkania, które poprowadzi dominikanin o. Tomasz Nowak (znany z wystąpień internetowych).

Takie zaproszenie kieruje do nas Centrum Ruchu Światło-Życie:

Już w piątek 15 stycznia br. na Kopiej Górce rozpoczną się rekolekcje Namiot spotkania, które poprowadzi o. Tomasz Nowak OP. Rekolekcje rozpoczną się konferencją o godzinie 16.00. Każdego dnia będzie można wysłuchać 2 konferencji (w piątek tylko jednej) i wziąć udział w transmisji Eucharystii.

Transmisje będą dostępne na kanale YouTube o. Tomasza (Strefa Wodza) oraz na facebookowej stronie Kopiej Górki. Można będzie oglądać na żywo lub odtworzyć je sobie później.

Rekolekcje zakończą się 20 stycznia. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.