Remont Domu św. Moniki | podsumowanie

Niedawno prosiliśmy o mobilizację w kręgach i zbiórkę funduszy na wspólnotowy wkład w remont Domu św. Moniki przy Sudeckiej [LINK].

Korzystamy z sal Domu dość intensywnie i nie możemy się doczekać, aż znów będą dostępne – odnowione i piękne! Dlatego miło nam poinformować, że w ramach przedwielkanocnej zbiórki finalnie zebranych zostało 5 000 zł. Dziękujemy za ofiarność wszystkim, którzy się mogli włączyć! 🙂

Przy okazji [TUTAJ] można podejrzeć postępy w pracach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.