Spotkanie dla par pilotujących | 16 lutego

Drodzy, wspominaliśmy już kilka razy przy różnych okazjach, że docierają do nas informacje o potrzebie spotkania z parami pilotującymi nowe kręgi. Sami z ks. Jerzym również ją widzimy.
Ustaliliśmy termin tego spotkania – odbędzie się w sobotę 16 lutego przy pl. Staszica (w stacyjce „Ciuchci”) w godzinach przedpołudniowych – od  9:00 lub 10:00 (plan prześlemy w późniejszym terminie).

Prosimy, zaproście małżeństwa pilotujące kręgi lub przygotowujące się do tej posługi. Oczywiście sami również jesteście zaproszeni jako odpowiedzialni w rejonach za pilotaż. Natomiast szczególnie zależy nam na zobaczeniu się z parami pilotującymi.
Prosimy o krótkie mailowe potwierdzenie obecności (paradiecezjalna@wroclaw.oaza.pl), ułatwi ono organizację. Na tego maila można przesłać również pytania, problemy, tematy, który widzicie Wy i piloci jako potrzebne do poruszenia. Odwiedzacie kręgi pilotowane, więc Was w szczególny sposób prosimy o podzielenie się uwagami i spostrzeżeniami. Będą one dla nas również pomocą i inspiracją do wyjścia naprzeciw zgłaszanym trudnościom.
W wielu diecezjach istnieje specjalnie powołana Diakonia Pilotażu. My zaś, widząc wagę tego etapu w całym procesie formacyjnym, wraz z Moderatorem Diecezjalnym DK z całego serca zapraszamy na spotkanie formacyjne. Pragniemy bowiem, aby ta szczególna posługa „tworzenia uczniów“ była przeprowadzana zgodnie z charyzmatem naszego Ruchu, a jednocześnie z pełnią mocy płynącej z tego charyzmatu.
Z Bogiem!
Alicja i Piotr Kuropkowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.