Warsztaty uwielbienia tańcem

W czwartek 8 lutego o 17:00 w sali nr 4 rozpoczną się tańce! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych (z oazy oraz spoza wspólnoty) ze wszystkich grup wiekowych (młodzież, dorosłych i bardzo dorosłych)!

Wiola i Marek Srokowie uczestniczyli w czasie wakacji w rekolekcjach poświęconych takiej formie wspólnej modlitwy i zaprosili do poprowadzenia podobnych warsztatów u nas Hannę Łukaszewicz-Gulanowską. Ponieważ w sali nr 4 zmieści się maksymalnie 40 osób, ważna jest kolejność zapisów.
Zapisy prowadzi Marek – tel. 504 508 232.
Wydarzenie kończy się ok. 21:00.

Witajcie, „Wojownicy Chwały”!

Coraz bliżej do naszych warsztatów Tańcem wielbić Pana do muzyki hebrajskiej. Dla tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali i nie zgłosili do mnie: już czas! Do niedzieli zbieram chętnych z naszej wspólnoty, później zapraszamy innych chętnych. Ilość miejsc ograniczona!
W związku z pytaniami o finanse: po spotkaniu będzie wystawiony koszyk na pokrycie kosztów organizacyjnych i podziękowanie dla pań prowadzących – co łaska 😉
Na warsztaty przynosimy obuwie na zmianę: adidasy, tenisówki lub jakieś inne wygodne buty. Najlepiej też założyć luźny strój, który nie będzie krępował ruchów.
Pozdrawiam „Wojowników Chwały”, którzy już się zgłosili 😉
Marek

Więcej informacji o tym, jak to może wyglądać, znajdziecie na stronach:
http://wroclaw.gosc.pl/doc/4277084.Wkrotce-warsztaty-modlitwy-tancem
https://www.facebook.com/uwielbienietancem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.