„Życie moje oddaję za Kościół” | weekendowe rekolekcje o Słudze Bożym Blachnickim we Wrocławiu | 25-27 marca

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne rekolekcje o ks. Franciszku Blachnickim prowadzone ponownie przez świadków jego życia – Dorotę Seweryn i Grażynę Miąsik. Zorganizowane zostały, żebyśmy mogli się zachwycić duchowością Ruchu i życiem Założyciela. Szczegóły poniżej.

Przed nami druga część rekolekcji „Zachować dziedzictwo Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego”, na które serdecznie zapraszamy nie tylko uczestników I części, ale także wszystkich członków Ruchu Światło-Życie, rodziny, dorosłych, młodzież, kapłanów i inne osoby zainteresowane duchowością naszego Ruchu i życiem jego Założyciela. Rekolekcje mają charakter dochodzący (bez noclegu).

TERMIN: 25-27.03.2022 r.

MIEJSCE: CENTRUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE ARCHIDIECEZJI WROCŁAWSKIEJ, Wrocław, pl. Staszica 4.

PROWADZĄCY: Moderator diecezjalny ks. Radosław Rotman oraz członkinie Instytutu Niepokalanej Matki Kościoła – świadkowie życia Sługi Bożego: Dorota Seweryn i Grażyna Miąsik.

ZGŁOSZENIA: do dnia 20.03 2022 r.

KOSZT REKOLEKCJI:
* małżeństwo: 200 zł
* osoby dorosłe: 110 zł
* młodzież licealna: 50 zł

Koszt rekolekcji zawiera: koszty organizacyjne, salę, ogrzewanie, 1 obiad, kącik kawowy oraz ofiarę na proces beatyfikacyjny. Dodatkowa opłata za posiłki dla dzieci – 15 zł od dziecka.

DIAKONIA WYCHOWAWCZA – będzie posługiwała przez wszystkie dni. W związku z tym prosimy o niezwlekanie ze zgłoszeniami, żebyśmy mogli zapewnić opiekę dzieciom (od 3 roku życia).

KONTAKT: Ania i Benek Banaszakowie, tel. +48 509 342 113; +48 609 903 835 – po godz. 16:00.

WSTĘPNY PROGRAM i  FORMULARZ ZAPISÓW [TUTAJ] i NA DIECEZJALNEJ STRONIE OAZY

 

[TUTAJ] też zapisy

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.