Palemki 2018

Uwaga, uwaga! Ważna zapowiedź:

Niedziela Palmowa już 25 marca, ale wcześniej ruszamy z przygotowaniami do zwyczajowego kiermaszu. W tym roku w nowej formule! Wszystkie kręgi DK proszone są o mobilizację i zarezerwowanie czasu. Bardzo liczymy też na Młodzież!

Propozycja jest taka, żeby kręgi same wyznaczyły u siebie osoby, które samodzielnie wykonają proste wiązanki z palm z przygotowanych materiałów (prosimy animatorów o odpowiednie pokierowanie tematem).

Materiały:

  • bazie i wstążki będzie można odebrać w salce ministrantów w sobotę 17 marca w godz. 11.00-13.00;
  • bukszpan prosimy zdobyć we własnym zakresie!

Na wiązanie palemek umawiamy się we własnym zakresie – w dowolnym dniu i miejscu. Gotowe palmy składamy również w salce ministrantów w sobotę 24 marca w godz. 11.00-13.00.

Jednocześnie prosimy o wyznaczenie dwóch osób z kręgu, do sprzedaży palm w Niedzielę Palmową. Godziny do ustalenia. Kontakt do osób odpowiedzialnych:
Teresa Giełda (601 507 055)
Viola Sroka (691 552 468)

 

Dochód ze sprzedaży pomoże dofinansować rekolekcje letnie osobom/rodzinom z naszej wspólnoty lub pozwoli odpowiedzieć na inne potrzeby i wyzwania, przed którymi być może staniemy. To dobra okazja do wielkopostnych działań – inicjatyw mniej klasycznych, ale równie słusznych i skutecznych! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.